هيأت موسس چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط ???? ????   
پنجشنبه, 09 تیر 1390 ساعت 11:35

هیأت موسس این مرکز به شرح زیر می باشند

آقای ایرج ابطحی : دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه لاف بارو انگلستان در رشته طراحی مهندسی با 40 سال سابقه آموزشی واجرائی عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شریف.

آقای غلامعلی قرائی: دارای مدرک کارشناسی علوم اجتماعی از دانشگاه شهید بهشتی دارای 36 سال سابقه کار اجرائی و30 سال سابقه کار مرتبط با صنعت.

آقای حسین حجت جلالی: دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته گرافیک مهندسی از هنرسرایعالی تهران با بیش از 35 سال سابقه آموزشی واجرائی عضو هئیت علمی دانشگاه صنعتی امیر کبیر ودارای 30 سال سابقه کار صنعتی.

آقای ناصر فریبرزی: دارای لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه علم وصنعت با بیش از 29 سال سابقه کار آموزشی و35 سال سابقه اجرائی، استاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر.

آقای جهانگیرحکیمی: دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته گرافیک مهندسی از امریکا با بیش از 40 سال سابقه کار آموزشی واجرائی، استاد دانشگاه صنعتی شریف.

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 27 بهمن 1390 ساعت 04:53
 

انجمن علمی نقشه کشی صنعتی

انجمن علمی دانشجویی نقشه کشی صنعتی با هدف پیشبرد علمی و فناوری در مرکز تاسیس شده است. برای مشاهد سایت این انجمن اینجا کلیک کنید. از کلیه دانشجویان رشته نقشه کشی صنعتی دعوت می شود  در این انجمن عضو شوند.

اطلاعیه پرداخت های ناتمام

اطلاعیه امور مالی:

در صورتی که درهنگام پرداخت الکترونیکی به هر دلیل از سیستم خارج شده و عملیات پرداخت به پایان نرسیده باشد و همچنین مبلغ آن از حساب دانشجو کسر شده باشد،برای تکمیل مراحل پرداخت به شرح زیر اقدام نمائید:

 

1) از قسمت حسابداری آموزشی بر روی "پرداخت اینترنتی" کلیک نمائید.

2) بر روی گزینه "تکمیل پرداخت های ناتمام" کلیک نمائید.

3) بر روی آرم "بانک ملت" کلیک نمائید.

فرمهای کار آموزی

دانشجویان می توانند فرمهای کارآموزی را از اینجا دانلود نمایند

جستجو در سايت

پارک علم و فناوری مرکز قطعه سازان خودرو

پارک علم و فناوری مرکز  از کلیه دانشجویان محترم  دعوت می نماید در جلسات معارفه مورخ 29/04/91 وهمچنین 05/05/91 پنجشنبه در ساعت 14:30 الی 16 در کلاس 601 شرکت نمایند.

دانشجویانی که در این دوره شرکت کنند بعنوان کارآموزی برای آنها محسوب خواهد شد.

دفتر فناوری و روباتیک

دفتر فناوری و روباتیک این مرکز در حال ساخت یک روبات با قابلیت حمل معلول از پله ها را دارد از کلیه دانشجویانی که تمایل به همکاری در این زمینه هستند دعوت می شوند به معاونت دانشجویی مراجعه کنند.

 

اخبار ورزشی مرکز

با تشکر از تیم فوتسال این مرکز که توانست مقام چهارم را در مسابقات بین مراکز  بدست بیاورد. از کلیه دانشجویانی  که علاقه مند به حضور در تیم هستند به دفتر معاونت دانشجویی مراجعه نمایند. برای مشاهده عکسهای مربوط به مسابقه روی ادامه مطلب کلیک کنید.

دفتر بسیج دانشجویی

برای مشاهده فعالیتهای دفتر بسیج در این مرکز روی ادامه مطلب کلیک کنید.

سیستم سجاد

برای دسترسی به سیستم سجاد اینجا کلیک کنید.