تاريخچه چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط ???? ????   
جمعه, 23 اردیبهشت 1390 ساعت 08:26

مرکز علمی کاربردی قطعه سازان خودرو در سال 1381 با همت تعدادی از اساتید دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه امیر کبیروعلم وصنعت وباهمکاری انجمن سازندگان قطعات خودرو و واحد آموزشی وزارت صنعت-معدن-تجارت با اخذ مجوزاز دانشگاه جامع علمی- کاربردی فعالیت آموزشی خود را آغاز نمود و با مجوز2 رشته تعمیرات مکانیکی خودرو و کنترل کیفیت قطعات خودرو آغاز به کار نمود.

مقدمات تدارک و تجهیز این مرکز توسط هیئت مؤسس صورت پذیرفت و با اجاره محلی که گنجایش150 دانشجو را داشت نسبت به برگزاری دوره اقدام نمود.در طول مدت 8 سال که از تاسیس این مرکز می گذرد, باهمت و تلاش هیئت مؤسس اکنون این مرکزدر 8 رشته دانشجو می پذیرد و تا کنون بیش از 300 نفرفارغ التحصیل دوره کاردانی پودمانی داشته است.

امیدواریم در صورت مساعدت دانشگاه جامع علمی-کاربردی در آینده دوره های کارشناسی را هم راه اندازی نمائیم.فعلا یک رشته کارشناسی مهندسی تکنولوژی جوشکاری با ظرفیت50 دانشجو را داریم.باتوجه به اینکه دیدگاه مسئولین و هیئت مؤسس این مرکز ارتقاء سطح علمی و کاربردی دانش پژوهان می باشد, امید است که واحدهای تولیدی قطعه سازان خودرو,کارگران دیپلمه خود را از طریق دانشگاه جامع علمی- کاربردی به این مرکز معرفی نمایند.رشته های پودمانی کاردانی بدون کنکورشامل تعمیرات مکانیکی خودرو-کنترل و کیفیت قطعات خودرو-لجستیک زنجیره تامین- برنامه ریزی,کنترل تولید و لجستیک خودرو-ماشین ابزار-خدمات پس از فروش خودرو-نقشه کشی صنعتی-حسابداری صنعتی می باشد که در زمان ثبت نام بایستی دفترچه های ثبت نام را از مراکز پستی دریافت و از طریق اینترنت نام نویسی نمایند.شرایط سنی ندارد. داشتن معافی یا پایان خدمت ضروری است.رشته های ترمی-کاردانی ماشین ابزار ولجستیک زنجیره تامین از طریق کنکورو اعلام دانشگاه جامع علمی-کاربردی صورت می پذیرد.همچنین دانشجویان دخترمی توانند از سهمیه خوابگاه این مرکزاستفاده نمایند.ضمنا به دانشجویانی که رتبه اول تاسوم را در بین دانشجویان احراز نمایند.50% شهریه در هر پودمان تخفیف داده می شود.همچنین دانشجویانی که در مسابقات ورزشی دارای رتبه و مقامی باشند از تخفیف50%بهره مند می گردند.

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 25 بهمن 1390 ساعت 08:49
 

انجمن علمی نقشه کشی صنعتی

انجمن علمی دانشجویی نقشه کشی صنعتی با هدف پیشبرد علمی و فناوری در مرکز تاسیس شده است. برای مشاهد سایت این انجمن اینجا کلیک کنید. از کلیه دانشجویان رشته نقشه کشی صنعتی دعوت می شود  در این انجمن عضو شوند.

اطلاعیه پرداخت های ناتمام

اطلاعیه امور مالی:

در صورتی که درهنگام پرداخت الکترونیکی به هر دلیل از سیستم خارج شده و عملیات پرداخت به پایان نرسیده باشد و همچنین مبلغ آن از حساب دانشجو کسر شده باشد،برای تکمیل مراحل پرداخت به شرح زیر اقدام نمائید:

 

1) از قسمت حسابداری آموزشی بر روی "پرداخت اینترنتی" کلیک نمائید.

2) بر روی گزینه "تکمیل پرداخت های ناتمام" کلیک نمائید.

3) بر روی آرم "بانک ملت" کلیک نمائید.

فرمهای کار آموزی

دانشجویان می توانند فرمهای کارآموزی را از اینجا دانلود نمایند

جستجو در سايت

پارک علم و فناوری مرکز قطعه سازان خودرو

پارک علم و فناوری مرکز  از کلیه دانشجویان محترم  دعوت می نماید در جلسات معارفه مورخ 29/04/91 وهمچنین 05/05/91 پنجشنبه در ساعت 14:30 الی 16 در کلاس 601 شرکت نمایند.

دانشجویانی که در این دوره شرکت کنند بعنوان کارآموزی برای آنها محسوب خواهد شد.

دفتر فناوری و روباتیک

دفتر فناوری و روباتیک این مرکز در حال ساخت یک روبات با قابلیت حمل معلول از پله ها را دارد از کلیه دانشجویانی که تمایل به همکاری در این زمینه هستند دعوت می شوند به معاونت دانشجویی مراجعه کنند.

 

اخبار ورزشی مرکز

با تشکر از تیم فوتسال این مرکز که توانست مقام چهارم را در مسابقات بین مراکز  بدست بیاورد. از کلیه دانشجویانی  که علاقه مند به حضور در تیم هستند به دفتر معاونت دانشجویی مراجعه نمایند. برای مشاهده عکسهای مربوط به مسابقه روی ادامه مطلب کلیک کنید.

دفتر بسیج دانشجویی

برای مشاهده فعالیتهای دفتر بسیج در این مرکز روی ادامه مطلب کلیک کنید.

سیستم سجاد

برای دسترسی به سیستم سجاد اینجا کلیک کنید.