مركز چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط ???? ????   
پنجشنبه, 09 تیر 1390 ساعت 11:35

معرفي مرکز علمي کاربردي سازندگان قطعات و مجموعه هاي خودرو

اين مرکز علمي کاربردي از سال 1382 با هدف پيشبرد تکنولوژي و ارتقاء مباحث علمي مربوط به صنعت خودرو و قطعه سازي توسط کادري مجرب شامل چند نفر از اساتيد دانشگاه صنعتي شريف مجرب در زمينه صنعت تأسيس شده است و هم اکنون داراي 1377 دانشجو مي باشد. از طرفي تاکنون 4 دوره دانشجو ( در حدود 400 نفر) از اين مرکز فارغ التحصيل شده اند. رشته‌هايي که در ابن مرکز ارائه مي‌شود به شرح زير هستند.


·     تعميرات مکانيکي

·     کنترل کيفي قطعات مکانيکي

·     خدمات پس از فروش خودرو

·     حسابداري صنعتي

·     ماشين افزار

·     لجستيک زنجيره تأمين

·     برنامه ريزي و کنترل توليد و لجستيک خودرو

·     نقشه کشي صنعتي

·     برق و مکانيک و ماشين آلات چاپ

·     تکنولوژي جوشکاري (کارشناسي)

دانشجويان در رشته هاي فوق مي توانند در دو سيستم آموزشي، پودماني يا ترمي تحصيل ‌کنند. اين مرکز با مساحتي بيش از 2500 متر در موقعيت مکاني خوب از نظر دسترسي به اين مرکز با امکانات قابل توجهي در زمينه فضاي آموزشي، آزمايشگاه ها و کارگاه ها و حتي داشتن خوابگاه براي خواهران دانشجو توانسته است طيف وسيعي از دانشجويان (آزاد و شاغل) از اقصي نقاط استان تهران را به خود جذب نمايد. همچنين براي تشويق دانشجويان تخفيف شهريه براي نفرات برتر لحاظ شده است.اين مرکز با توجه به قابليت و توانمندي موجود و بهره گيري از اساتيد مجرب درصدد افزايش رشته هاي تحصيلي به همراه بهبود کيفي آنها مي باشد. اميدواريم با توانمندي بيشتر سعي در ارتقاء کيفي دانش آموختگان گامي در جهت بهبود علمي و ياري رساندن به واحدهاي صنعتي کشور برداشته شود.

با آرزوي توفيق براي تمام فرهيختگان و دانشجويان

 

 

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 14 اردیبهشت 1391 ساعت 05:47
 

انجمن علمی نقشه کشی صنعتی

انجمن علمی دانشجویی نقشه کشی صنعتی با هدف پیشبرد علمی و فناوری در مرکز تاسیس شده است. برای مشاهد سایت این انجمن اینجا کلیک کنید. از کلیه دانشجویان رشته نقشه کشی صنعتی دعوت می شود  در این انجمن عضو شوند.

اطلاعیه پرداخت های ناتمام

اطلاعیه امور مالی:

در صورتی که درهنگام پرداخت الکترونیکی به هر دلیل از سیستم خارج شده و عملیات پرداخت به پایان نرسیده باشد و همچنین مبلغ آن از حساب دانشجو کسر شده باشد،برای تکمیل مراحل پرداخت به شرح زیر اقدام نمائید:

 

1) از قسمت حسابداری آموزشی بر روی "پرداخت اینترنتی" کلیک نمائید.

2) بر روی گزینه "تکمیل پرداخت های ناتمام" کلیک نمائید.

3) بر روی آرم "بانک ملت" کلیک نمائید.

فرمهای کار آموزی

دانشجویان می توانند فرمهای کارآموزی را از اینجا دانلود نمایند

جستجو در سايت

پارک علم و فناوری مرکز قطعه سازان خودرو

پارک علم و فناوری مرکز  از کلیه دانشجویان محترم  دعوت می نماید در جلسات معارفه مورخ 29/04/91 وهمچنین 05/05/91 پنجشنبه در ساعت 14:30 الی 16 در کلاس 601 شرکت نمایند.

دانشجویانی که در این دوره شرکت کنند بعنوان کارآموزی برای آنها محسوب خواهد شد.

دفتر فناوری و روباتیک

دفتر فناوری و روباتیک این مرکز در حال ساخت یک روبات با قابلیت حمل معلول از پله ها را دارد از کلیه دانشجویانی که تمایل به همکاری در این زمینه هستند دعوت می شوند به معاونت دانشجویی مراجعه کنند.

 

اخبار ورزشی مرکز

با تشکر از تیم فوتسال این مرکز که توانست مقام چهارم را در مسابقات بین مراکز  بدست بیاورد. از کلیه دانشجویانی  که علاقه مند به حضور در تیم هستند به دفتر معاونت دانشجویی مراجعه نمایند. برای مشاهده عکسهای مربوط به مسابقه روی ادامه مطلب کلیک کنید.

دفتر بسیج دانشجویی

برای مشاهده فعالیتهای دفتر بسیج در این مرکز روی ادامه مطلب کلیک کنید.

سیستم سجاد

برای دسترسی به سیستم سجاد اینجا کلیک کنید.